پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154935
ضرب الاجل استاندار چهارمحال و بختياري براي جذب اعتبارات اسناد خزانه
تاریخ انتشار : 1395/10/23 08:34:45
نمایش : 677
استاندار چهارمحال و بختياري به منظور جذب اعتبارات اسناد خزانه و اوراق مشارکت براي مديران دستگاه هاي اجرايي استان ضرب الاجل 4 روزه تعيين کرد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از  ايرنا، قاسم سليماني دشتکي عصر چهارشنبه در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: تاکنون 210 ميليارد ريال از اعتبار دستگاه هاي اجرايي استان از محل اسناد خزانه و اوراق مشارکت جذب نشده است.
وي افزود: مديران کل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري تنها تا پايان وقت اداري روز يکشنبه 26 ماه جاري براي جذب اين اعتبارات فرصت دارند.
سليماني دشتکي تصريح کرد: در صورت کوتاهي و سهل انگاري هر کدام از مديران کل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري در جذب اعتبارات اسناد خزانه و اوراق مشارکت در مدت تعيين شده، اعتبار آنان حذف و به دستگاه ديگري اختصاص مي يابد.
سليماني دشتکي تاکيد کرد: در صورت ادامه کوتاهي احتمالي برخي مديران دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري در جذب اعتبارات و يا سهل انگاري تعدادي از مديران بانک هاي عامل استان در پرداخت تسهيلات ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي اسامي آنان از طريق رسانه هاي گروهي به مردم اطلاع رساني و اعلام مي شود.
رئيس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري نيز در اين جلسه گفت: تاکنون 3 هزار و 130 ميليارد ريال تسهيلات بانکي در حوزه اقتصاد مقاومتي اين استان پرداخت شده است.
حبيب الله وفايي تاکيد کرد: از اين مبلغ يکهزار و 815 ميليارد ريال از محل اعتبارات اقتصاد مقاومتي و يکهزار و 315 ميليارد ريال به صورت مستقيم پرداخت شده است.
وي افزود: سهم چهارمحال و بختياري از محل تسهيلات اقتصاد مقاومتي کشور 3 هزار و 600 ميليارد ريال بوده که با پرداخت اين ميزان تسهيلات تاکنون 87 درصد آن محقق شده است.
وفايي تصريح کرد: مابقي سهميه چهارمحال و بختياري از محل تسهيلات اقتصاد مقاومتي کشور تا پايان امسال جذب و به متقاضيان واجد شرايط پرداخت مي شود.
وي يادآور شد: طي 2 هفته گذشته با تلاش هاي صورت گرفته افزون بر 460 ميليارد ريال به مجموع پرداخت هاي تسهيلات اقتصاد مقاومتي در چهارمحال و بختياري از سوي بانک هاي عامل استان افزوده شد.
رئيس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري اظهار کرد: از اين مبلغ 194 ميليارد ريال از محل اعتبارات اقتصاد مقاومتي و 274 ميليارد ريال به صورت مستقيم پرداخت شده است.
وي گفت: تسهيلات اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري به طرح هاي واجد شرايط اين حوزه در بخش کشاورزي، صنعتي، توليدي و گردشگري پرداخت شد.
وفايي تاکيد کرد: دبيرخانه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري به منظور جلوگيري از هرگونه انحراف در استفاده از تسهيلات اين حوزه سرکشي هاي دوره اي پروژه ها و طرح هاي مرتبط را در دستور کار خود قرار داده است.
تاکنون 87 درصد سهميه 3 هزار و 600 ميليارد ريالي چهارمحال و بختياري از محل تسهيلات اقتصاد مقاومتي جذب و پرداخت شده است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام